Cersanit

You can do it!

Ten element wymaga najnowszej wersji dodatku Flash Player

Kliknij, aby go zainstalować

Aktualności - Zobacz co się dzieje w Rovese

WAKACJE W ROVESE? STUDENCI ZDOBYWAJĄ DOŚWIADCZENIE!

Standardowo wakacje kojarzą nam się z odpoczynkiem, słońcem i zabawą. Jednak niektórzy kieleccy studenci postanowili wykorzystać ten wolny od nauki czas na zdobywanie cennego doświadczenia zawodowego. Rovese S.A. po raz kolejny nawiązało współpracę z Gronem Targowym Kielce, czego efektem jest organizacja płatnych staży dla wybranych studentów.

Nasi eksperci ds. rekrutacji przeanalizowali otrzymane aplikacje i wybrane osoby zaprosili na rozmowy kwalifikacyjne. Zwracaliśmy uwagę na postawę, motywację oraz profil studiów kandydatów. Zależało nam też na jak najlepszym dopasowaniu działu, w którym odbywać się będą praktyki do planów i celów studentów. Najlepsi otrzymali propozycję odbycia stażu i od lipca dołączyli do zespołu Rovese na 3 miesiące. Teraz przed nami czas wspólnej pracy, wymiany wiedzy i doświadczeń. Jest nam niezmiernie miło, że studenci chcąc uczyć się od naszych specjalistów i aplikując na staże – tak wysoko cenią zespół Rovese.

Nabór na płatny staż w tym roku został już zakończony. Wszystkich chętnych do zdobycia doświadczenia w Rovese w trakcie wakacji serdecznie zapraszamy do wysyłania aplikacji. Dbając o naszych praktykantów – dobieramy dział do ich potrzeb i celów rozwojowych. Praktyki w Rovese to świetna okazja do zdobycia doświadczenia i poznania od środka specyfiki dużej organizacji o międzynarodowej strukturze.

Czekamy na kolejnych chętnych do wspólnej pracy!