Cersanit

You can do it!

Ten element wymaga najnowszej wersji dodatku Flash Player

Kliknij, aby go zainstalować

Aktualności - Zobacz co się dzieje w Rovese

Proces rekrutacji do Programu Praktyk Letnich Rovese „You can do it 2014!” dobiegł końca

Zbliżają się upragnione wakacje. Przed nami czas odpoczynku, relaksu i zabawy. Planujemy dalekie podróże z rodzinami czy znajomymi. Niektórzy studenci postanowili czas wolny od nauki wykorzystać  na zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych.

Swoją chęć udziału w Programie Praktyk Letnich Rovese 2014, wyraziło aż 140 osób! Jest to dla nas dowód uznania, że tylu chętnych chce uczyć się od naszych specjalistów.

Przez ostatni miesiąc nasi rekruterzy. starannie selekcjonowali  aplikacje i zapraszali wybrane osoby na rozmowy kwalifikacyjne. Podczas spotkań nasi eksperci wraz z przyszłymi opiekunami zwracali uwagę na osobowość kandydata, chęć zdobywania nowych doświadczeń oraz nastawienie do pracy. Spośród aplikacji wyłonionych zostało najlepszych 19 praktykantów, którzy już 30.06.2014r. zasilą szeregi naszych teamów na okres 2 miesięcy. Będzie to czas wymiany wspólnych doświadczeń, ale i niespodzianek, które przygotowaliśmy dla naszych praktykantów.

Proces rekrutacji  do Programu Praktyk Letnich dobiegł już końca. Wszystkich chętnych, którzy chcą spróbować swoich sił w naszych szeregach zapraszamy do kolejnej edycji Programu Praktyk Letnich w Rovese S.A.  już za rok.