Cersanit

You can do it!

Ten element wymaga najnowszej wersji dodatku Flash Player

Kliknij, aby go zainstalować

Aktualności - Zobacz co się dzieje w Rovese

Programu Praktyk Letnich Rovese „You can do it 2014!” dobiegł końca!

Czas biegnie tak szybko, że ledwie się obejrzeliśmy a okres wakacyjny już za nami. Tym samym dwumiesięczny Program Praktyk Letnich został zakończony. W dniu 29 sierpnia miało miejsce uroczyste zakończenie. Spotkanie rozpoczął Rovese Group HR Director Radosław Toporek, który podziękował uczestnikom, a także im życzył sukcesów w dalszym rozwoju kompetencji i  podnoszeniu własnych kwalifikacji.

Każdy z uczestników Programu na początku naszej współpracy miał wytyczone zadanie rozwojowe. 18 naszych Praktykantów przedstawiło nam swoje osiągnięcia w postaci kilkuminutowej prezentacji. Tematyka zadań była bardzo zróżnicowana i ciekawa, od procesu realizacji zamówienia inwestycyjnego, poprzez stworzenie projektu bazy archiwizowanych umów, aż do pomocy w przygotowaniu projektu Control Tower uwzględniającego analizy kosztowe. Praktykantom towarzyszyli ich opiekunowie, którzy dzielili się wrażeniami ze współpracy z nimi. Podziękowaniom ze strony uczestników i ich Opiekunów nie było końca.
Podsumowując spotkanie Praktykanci ocenili Program bardzo pozytywnie, jego organizację, współpracę z opiekunami i pracownikami. Podpowiedzieli nam także, co zrobić przy kolejnych programach, aby ich poziom był jeszcze wyższy.

Program Praktyk Letnich okazał się dla naszych Praktykantów i Rovese wielką szansą. Aż 7 osób otrzymało ofertę pracy w ramach organizacji, w różnych działach: Logistyki, Customer Service, czy Trade Marketingu. Życzymy im samych sukcesów i dalszego rozwoju. Miejmy nadzieję, że podobny program stanie się coroczną tradycją w Rovese S.A. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tego typu Programie zapraszamy do śledzenia naszej strony: rovese-career.com.