Cersanit

You can do it!

Ten element wymaga najnowszej wersji dodatku Flash Player

Kliknij, aby go zainstalować

Aktualności - Zobacz co się dzieje w Rovese

You Can Do IT - 2013

Początek stycznia to dla wszystkich czas refleksji. Z jednej strony dokonujemy podsumowania roku, który minął, z drugiej zaś stawiamy sobie cele na rok, który nadszedł.W Rovese SA również dokonaliśmy takiego podsumowania i wyznaczyliśmy cele na przyszłość.

Patrząc wstecz - cieszymy się, że praktyki/ staże w naszej firmie w 2013 roku chciało odbyć wiele osób. Tych, którym się udało było blisko 20 osób. Studenci nie tylko zdobywali doświadczenie zawodowe, ale również wspierali Rovese swoimi pomysłamy, energią i świeżym spojrzeniem. Myśląc o ubiegłym roku, jeszcze ważniejszy jest dla nas fakt, że aż 25% studentów, którzy zaczynali od praktyk w Rovese - dziś jest pracownikami naszej firmy.

Ten wynik to napewno bardzo ważna informacja dla nas, jako pracodawcy - warto inwestować w studentów i że chcą z nami współpracować.
Ten wynik to również istotny komunikat dla młodych osób wchodzących na rynek pracy - praktyki w Rovese są okazją do nauki, ale również świetną szansą na zaprezentowanie swoich kompetencji i związanie się z firmą na dłużej.

Spojrzenie wstecz pozwoliło nam także zaplanować rok 2014. Chcemy dać możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego jeszcze większej liczbie osób. Planujemy skierować naszą ofertę do większej ilości uczelni tak, aby w efekcie dać szansę młodym ludziom na zdobycie stabilnego zatrudnienia w międzynarodowej organizacji.

Wszystkim osobom, które po praktykach związały się z firmą - gratulujemy!
Wszystkich, którzy chcieliby odbyć praktyki w Rovese - zapraszamy do składania aplikacji.