Cersanit

You can do it!

Ten element wymaga najnowszej wersji dodatku Flash Player

Kliknij, aby go zainstalować

Aktualności - Zobacz co się dzieje w Rovese

Rozpoczynamy rekrutację do Programu Praktyk Letnich w Grupie Rovese YOU CAN DO IT 2015!

Od kilku lat program PPL YOU CAN DO IT cieszy się popularnością wśród Was. Mamy nadzieję, ze również w tym roku będziecie chętni, żeby sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności oraz przekonać się jak pracuje się w dużej organizacji o międzynarodowej strukturze.

Otrzymywaliśmy od Was sygnały o chęci sprawdzenia swojej wiedzy związanej z obszarem produkcji. Dlatego też wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, postanowiliśmy rozszerzyć program o nasze spółki produkcyjne, które są zlokalizowane w: Opocznie, Wałbrzychu, Krasnymstawie oraz Starachowicach. Dzięki temu poznacie specyfikę pracy w zakładzie produkcyjnym. Działy, w których będą odbywać się praktyki to m.in.: Produkcji, Techniczny, Zaopatrzenia, Jakości, czy Magazynu Wyrobów Gotowych.

W Rovese praktyki będą się odbywać w wielu działach (np. Trade Marketingu, HR, Dziale Obsługi Klienta Krajowego lub Eksportowego, Księgowości, Dziale obsługi posprzedażowej, Logistyki, czy Zakupów). Dbając o Wasz rozwój – dobieramy dział do Waszych potrzeb i celów rozwojowych.

W czasie praktyk możesz stać się członkiem naszego zespołu!

 

Wszystkich, którzy chcieliby odbyć praktyki w Grupie Rovese - zapraszamy do wypełnienia formularza (zakładka Praktyki).