Cersanit

You can do it!

Ten element wymaga najnowszej wersji dodatku Flash Player

Kliknij, aby go zainstalować

Aktualności - Zobacz co się dzieje w Rovese

Targi Pracy AGH

5 kwietnia 2017 roku nasza firma będzie obecna na Targach Pracy organizowanych w Krakowie. Całe wydarzenie będzie miało miejsce na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie – gdzie 2 razy w roku organizowane są tego typu wydarzenia.

Głównym celem Targów Pracy jest pomoc osobom poszukującym pracy/praktyk w znalezieniu zatrudnienia. Tegoroczna edycja już teraz cieszy się dużym zainteresowaniem, Grupa Rovese znajdzie się w grupie najważnejszych wystawców, którzy zaprezentują swoje stoiska w Głównym Gmachu Uczelni.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska, na którym będą czekali na Was przedstwiciele Grupy Rovese (centrali oraz spółek produkcyjnych) chętni odpowiedzieć na każde Wasze pytanie.

Wszystkie osoby, które nie zdążą odwiedzić naszego stoiska bądź nie będą mogły w tym czasie pojawić się na targach serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową oraz na nasz profil na facebooku - tam znajdziecie wszystkie informacje o Programie Praktyk Letnich oraz prowadzonych aktualnie procesach rekrutacyjnych.