Cersanit

You can do it!

Ten element wymaga najnowszej wersji dodatku Flash Player

Kliknij, aby go zainstalować

Benefity - sprawdź, co możesz zyskać

W Grupie Cersanit możesz korzystać z szeregu różnych udogodnień i możliwości. Pomogą one Tobie rozwijać kompetencje, zapewnią odpoczynek po pracy i będą wspierać w realizacji pasji.

W zależności od wymagań stanowiska i lokalizacji, pakiet świadczeń dodatkowych może kształtować się różnorako: od wsparcia finansowego po dofinansowanie do aktywności sportowej czy kulturalnej.

Na pewno jednak, bez względu na to na jakim stanowisku będziesz pracować, możesz liczyć na:

  • bardzo dobre warunki pracy, nowoczesne hale produkcyjne, sprzęt i rozwiązania technologiczne,
  • dofinansowanie do nauki języków obcych,
  • bardzo bogaty pakiet szkoleń z zakresu umiejętności miękkich i twardych,
  • atrakcyjny rabat na wszystkie produkty Grupy Cersanit.

Aby dowiedzieć się jaki pakiet świadczeń dodatkowych czeka na Ciebie, zapytaj o niego w trakcie spotkania rekrutacyjnego.


Szkolenia

Wiemy, że o przewadze konkurencyjnej naszej firmy decyduje przede wszystkim zespół i jego umiejętności. Dlatego rozwój pracowników zajmuje priorytetowe miejsce w strategii Grupy Cersanit.

Naszych pracowników wspieramy w doskonaleniu umiejętności technicznych oraz interpersonalnych. Oferujemy profesjonalne szkolenia prowadzone przez wyspecjalizowanych Trenerów Rozwoju. Są one związane z naszym wewnętrznym Systemem Rozwoju Pracowników, a każde z nich to źródło inspiracji i unikalnej wiedzy.

Wyjątkowy potencjał szkoleniowy Grupy Cersanit został dostrzeżony przez instytucje europejskie. W ciągu 5 lat pozyskaliśmy  blisko 8 mln złotych na realizację 500 szkoleń ze 100 tematów. Inwestujemy w rozwój umiejętności w zakresie otwartej komunikacji, współpracy w zespole, budowania relacji, zarządzania projektami.

Dodatkowo, jako pracownik Cersanit SA będziesz mieć możliwość uczestniczenia w szkoleniach z zakresu wiedzy prawniczej i finansowej. Ponadto będziesz mógł  doskonalić swoje umiejętności posługiwania się arkuszami kalkulacyjnymi oraz  programami do obróbki graficznej. Co więcej - jeśli tego wymaga od Ciebie praca, możesz brać udział w intensywnych kursach języka obcego, które pomogą Ci sprostać wysokim wymaganiom jakie stawiamy w zakresie biegłej komunikacji w międzynarodowym środowisku pracy.

Cel naszych działań szkoleniowych jest jasny – chcemy dostarczać konkretne „narzędzia” do wykorzystania od zaraz.