Cersanit

You can do it!

Ten element wymaga najnowszej wersji dodatku Flash Player

Kliknij, aby go zainstalować

Pierwsze dni w pracy - dowiedz się, co cię czeka

Pierwszy dzień z nami będzie dla Ciebie bardzo pracowity. Tego dnia poznasz swój zespół, zadania oraz oczekiwane standardy ich realizacji. Przez kolejne dni będziesz uczestniczył w szkoleniach przygotowanych przez kolegów z innych zespołów. Dzięki nim dowiesz się:

  • jakimi wartościami kierujemy się w pracy,
  • jakie mamy kierunki rozwoju i jak przekładają się one na cele Twojego działu i Twojego stanowiska,
  • gdzie i u kogo będziesz mógł poszukać interesujących Cię informacji – zwłaszcza tych dotyczących spraw personalnych (czas pracy, urlopy, wynagrodzenia), a także tych administracyjnych (uzupełnianie materiałów biurowych), czy księgowych (rozliczanie faktur i delegacji).

Jedną z naszych zasad jest to, że w „Cersanit można popełniać błędy, ale nie wielokrotnie”. Wiemy, że w pierwszych tygodniach masz prawo się mylić, zadawać pytania, szukać odpowiedzi. Oczywiście, w miarę upływu czasu Twoje kompetencje będą wzrastać i w swojej pracy będziesz coraz lepszy. Jednak adaptacja na nowym miejscu nigdy nie jest łatwa i na samym początku na pewno przyda Ci się pomoc. Zaoferuje Ci ją specjalnie wyznaczony do tego mentor - przełożony albo współpracownik.

Pracę rozpoczniesz od trzymiesięcznego okresu próbnego, w którym z jednej strony otrzymasz dużo wsparcia, ale też i zmierzysz się z naszymi wymaganiami. Nie są one proste, ale na pewno sobie z nimi poradzisz, jeśli w swoją pracę włożysz wysiłek, energię i pasję.

Na końcu tego okresu spotkasz się wraz ze swoim przełożonym na rozmowie podsumowującej. Wyznaczy on Tobie cele rozwojowe na dalszy okres. To będzie też pierwszy moment, kiedy będziesz kwalifikowany na szkolenia z tzw. „umiejętności miękkich” takich jak:

  • otwarta komunikacja,
  • organizacja czasu pracy,
  • rozwiązywanie problemów.

W późniejszym czasie będziesz miał również do dyspozycji warsztaty z umiejętności technicznych takich jak: obsługa programów komputerowych czy wybranych maszyn produkcyjnych. Pomogą one Tobie jeszcze lepiej wykonywać swoje obowiązki, a także dzielić się swoją wiedzą z innymi.

Programy szkoleniowe są tak dostosowane przez Training Department do wymogów danego stanowiska, by przynosiły one realne korzyści pracownikom. Warto w nich zatem uczestniczyć aktywnie, bo na pewno podniosą Twoje kompetencje. W perspektywie przełoży się to na Twoją ścieżkę kariery w Grupie Cersanit.