Cersanit

You can do it!

Ten element wymaga najnowszej wersji dodatku Flash Player

Kliknij, aby go zainstalować

Pytania i odpowiedzi - dowiedz się więcej

Cersanit to firma o zasięgu międzynarodowym, mająca spółki zlokalizowane w wielu krajach. Oficjalnym biznesowym językiem w Grupie Kapitałowej jest język angielski, dlatego też w przypadku większości stanowisk wymagana jest jego znajomość. Języka angielskiego używamy podczas przygotowywania raportów, procedur, w kontaktach z koleżankami i kolegami ze spółek zagranicznych.
Pracownicy Cersanit pracują w centrali firmy w Kielcach oraz w zakładach produkcyjnych w Opocznie, Starachowicach, Krasnymstawie i Wałbrzychu. Oferujemy też możliwość pracy na terenie całej Polski jako Sales Representatives. Dajemy również szansę zatrudnienia w naszych spółkach zagranicznych: w Rosji, Rumunii i na Ukrainie.
Program praktyk firmy Cersanit „You Can DO IT” obejmuje praktyki w siedzibie głównej w Kielcach. Jeżeli jednak ktoś przyśle aplikację i zaznaczy, że chce odbyć praktyki w jednej z naszych zagranicznych spółek – a będzie istniała taka możliwość i osoba przejdzie pozytywnie proces rekrutacji to będzie miała szansę odbycia praktyki zagranicznej.
Od momentu ukazania się ogłoszenia, czekamy na aplikacje od 2 do 3 tygodni. Kolejny tydzień poświęcamy na selekcję aplikacji. Od 3 do 4 tygodni od publikacji ogłoszenia kontaktujemy się z kandydatami, którzy najbardziej pasują do profilu stanowiska.
Do naszej organizacji zatrudniamy ludzi z różnym doświadczeniem, z różnych branż, ale też osoby młode, nie mające jeszcze żadnego doświadczenia. Szansę na pracę w Cersanit mają osoby o różnych kompetencjach, w zależności od stanowiska na jakie aplikują, ale w każdym dziale cenimy osoby otwarte, kreatywne, energiczne i angażujące się w swoją pracę.
Informację o wyniku rozmowy rekrutacyjnej przekazujemy zazwyczaj w terminie miesiąca od ostatniego etapu procesu, niezależnie od wyniku.