Cersanit

You can do it!

Ten element wymaga najnowszej wersji dodatku Flash Player

Kliknij, aby go zainstalować

Struktura Rovese Cersanit II (Starachowice) - poznaj naszą pracę

Cersanit II - to ponad 10 lat doświadczenia, 7 hektarów powierzchni i olbrzymi zespół specjalistów. Produkują oni meble łazienkowe, kabiny prysznicowe, brodziki, wanny akrylowe, a także sety, czyli zestawy zawierające ceramikę sanitarną, szafki, baterie umywalkowe oraz sprzęt niezbędny do ich montażu. Produkty fabryki służą stałej poprawie jakości życia i w związku z tym muszą być bezpieczne w obsłudze, transporcie oraz użytkowaniu. Zakład posiada atesty i certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość produktów i bezpieczeństwo ich użytkowania.
 • Production Division and Technical Division

  W naszych rękach niełatwe zadanie – uzyskanie gotowych wyrobów w procesie produkcji. Aby to osiągnąć musimy odpowiednio zaplanować, na bieżąco skontrolować, a także zoptymalizować cały proces. Odpowiadamy za działania związane z wdrożeniem nowych wyrobów: opracowywanie dokumentacji technologiczno – konstrukcyjnej oraz  przygotowywanie prototypów.
  Spod naszych rąk wychodzą: meble łazienkowe, wyroby z akrylu (wanny, brodziki, panele) oraz umywalki i szafki.
  Zarządzamy także technologicznym wsparciem procesów produkcyjnych oraz zapewniamy stabilną pracę maszyn i urządzeń.

 • Purchasing Division

  Zajmujemy się zakupami materiałów i surowców na potrzeby produkcji. Mógłbyś powiedzieć, że nie ma nic prostszego od robienia zakupów – trzeba tylko wydawać pieniądze. Gdyby tak rzeczywiście było, miałbyś dużo racji. Dodajmy jednak, że zanim wydamy jakąkolwiek złotówkę, oglądamy ją z wielu stron. Oznacza to, że codziennie negocjujemy ceny z dostawcami, wybieramy najlepszych partnerów biznesowych i optymalizujemy cały proces zakupowy. Dopiero wtedy podejmujemy decyzję. Nasza praca nie jest zatem tak łatwa, jak się wydaje. Ale za to bardzo ciekawa. Zwłaszcza, że na co dzień posługujemy się wieloma językami: angielskim, rosyjskim, niemieckim, hiszpańskim i włoskim.

 • HR Division

  Jesteśmy najczęściej odwiedzanym działem w firmie. To z nami spotykasz się na rozmowie kwalifikacyjnej i przechodzisz szkolenie adaptacyjne. U nas też zgłaszasz swój udział w różnorodnych warsztatach i ustalasz wszystkie sprawy organizacyjne związane z Twoim czasem pracy, urlopem czy pakietem socjalnym.
  Bardzo lubimy to, czym się zajmujemy. Przede wszystkim dlatego, że mamy na co dzień kontakt z wieloma ludźmi, też spoza firmy: organizując program praktyk czy przeprowadzając kilkadziesiąt rozmów rekrutacyjnych miesięcznie. Zarządzamy też wizerunkiem Grupy Cersanit jako pracodawcy.
  Dbamy o to, by pracowało nam się jak najlepiej, byśmy wszyscy byli dobrze poinformowani (gazetki, biuletyn, Intranet) oraz mieli jasno wytyczone ścieżki rozwoju. To jest coś, co sprawia, że nasza praca jest niepodobna do żadnej innej!

 • Security Division

  Dbamy o mienie całej firmy: nadzorujemy i kontrolujemy ruch materiałowy i osobowy, sprawdzamy zgodność wywożonego asortymentu z dokumentacją, patrolujemy teren.  Najważniejsza umiejętność na naszym stanowisku? Niewątpliwie trzeba mieć „uszy i oczy otwarte”. 

 • Quality Control Division

  „Jakość” to nasze drugie imię. Nasza praca opiera się na niej w 100%. Dbamy o zapewnienie najwyższej jakości wyrobów oraz o ich zgodność z obowiązującymi standardami i normami. Nadzorujemy tym samym proces związany z utrzymaniem niezbędnych certyfikatów Zintegrowanego Systemu Zarządzania.
  W swojej pracy „nie odpuszczamy” i nie zadowalamy się bylejakością. Kontrolujemy nasze wyroby po to, by w doskonałym stanie trafiały do Klientów.

 • Finished Goods Warehouse Division

  Wysyłamy produkty Grupy Cersanit w świat. Odbieramy je z produkcji, magazynujemy, a następnie przygotowujemy załadunek na samochody. One rozwożą je po całej Europie.
  Wszystko to musi przebiegać bardzo sprawnie. Umiejętność planowania przestrzennego jest konieczna, ale jeszcze bardziej – otwartość na innych ludzi. Bez tego efektywne wykonywanie zadań w naszym zespole nie byłoby możliwe.

 • Accounts Division

  Zaczynamy i kończymy dzień w Excelu. Ale to nie znaczy, że nasza praca ogranicza się tylko do liczb. Odpowiadamy za obsługę finansowo – księgową firmy, co w dużej mierze, wbrew pozorom, polega właśnie na komunikowaniu się z innymi. Do naszych zadań należą m.in.: zarządzanie finansami firmy, planowanie, kontrola i sprawozdawczość, a także współpraca z bankami i instytucjami finansowymi.

 • IT Division

  Nasza praca odbiega od stereotypów, które związane są z pracą w IT. Oczywiście jesteśmy odpowiedzialni za szereg „typowych” zadań: instalowanie nowych urządzeń i oprogramowania, pomoc użytkownikom, a także utrzymywanie wszystkich systemów informatycznych i aplikacji.
  Jednak uczestniczymy też w wielu projektach, gdzie wymagana jest także wiedza biznesowa. Tym samym wspieramy pracę działów operacyjnych i sprzedażowych, a także mamy olbrzymi wpływ na tworzenie nowych serwisów i usług.
  Prowadzimy wiele skomplikowanych projektów naraz, a to wymaga od nas szerokiej wiedzy z zarządzania czasem, ryzykiem, budżetem, a nawet z zarządzania ludźmi. Co prawda komunikujemy się w sobie tylko znanym dialekcie informatycznym, ale zapewniamy, że jesteśmy przyjaźnie nastawieni i otwarci na inne działy.