Cersanit

You can do it!

Ten element wymaga najnowszej wersji dodatku Flash Player

Kliknij, aby go zainstalować

Struktura Rovese Cersanit IV (Krasnystaw) - poznaj naszą pracę

Cersanit IV - największy polski producent ceramiki sanitarnej. Jego produkty charakteryzują się śnieżnobiałym odcieniem szkliwa, trwałością, nowoczesną linią i bogactwem kształtów. Zespół kreatywnych projektantów każdego dnia opracowuje nowe projekty, a technolodzy poszukują nowatorskich rozwiązań produkcyjnych. Stale usprawniając cykl produkcyjny zaspokajają rosnące potrzeby rynku.
 • Ceramic Division

  Ustalamy składniki receptur, prowadzimy badania i analizy. W naszym zespole pracują prawdziwe talenty w branży ceramicznej.

 • Foundry, Glazing Room, Kiln Room Division

  Stanowimy kluczowe zespoły produkcyjne w Cersanit. Odpowiadamy za ciągłość produkcji i jakość asortymentu, a także za proces odlewania sztuk i przygotowania ich do kolejnego etapu produkcji: czyszczenia i szkliwienia, suszenia, wypału sztuk w piecach i analizę końcową. 

 • Gypsum moullds Foundry Division

  Zajmujemy się wykonywaniem form wykorzystywanych później do produkcji półfabrykatów. 

 • New Product Development Division

  Produkujemy formy wysokociśnieniowe, matryce na formy gipsowe oraz prototypy nowych wyrobów. Odpowiadamy przede wszystkim za wdrożenie nowych modeli oraz za przeprowadzenie tzw. serii zerowych poprzedzających produkcję na masową skalę. 

 • Technical Division

  Odpowiadamy za utrzymanie ruchu w całym zakładzie. W naszym zespole pracują automatycy, pneumatycy, elektrycy oraz mechanicy. Wspieramy działalność całego zakładu podczas awarii i prac konserwacyjnych, a także w przypadku uruchamiania nowych urządzeń czy rozpoczynania kolejnych inwestycji.