Cersanit

You can do it!

Ten element wymaga najnowszej wersji dodatku Flash Player

Kliknij, aby go zainstalować

Struktura Rovese Cersanit SA - poznaj naszą pracę

Cersanit S.A. z siedzibą w Kielcach działa od 1992r. i jest jednostką dominującą odpowiadającą za sprzedaż całości asortymentu Grupy Cersanit. Przedmiotem podstawowej działalności Grupy Cersanit jest produkcja i dystrybucja wyrobów wykorzystywanych do wykańczania i wyposażenia łazienek (produktów ceramiki sanitarnej, płytek ceramicznych, kabin prysznicowych, wanien i brodzików akrylowych, mebli łazienkowych oraz innych artykułów około łazienkowych).
 • Sales

  Nie da się ukryć, że jesteśmy jednym ze strategicznych zespołów Grupy Rovese. Jesteśmy jak agenci do zadań specjalnych, którzy o każdej porze dnia i nocy potrafią podać aktualne ceny, promocje i nowości w naszych produktach. Wiemy o nich wszystko, bowiem to w naszych rękach leży ich sprzedaż.
  Misja ambitna, ale udaje nam się ją realizować dzięki wyspecjalizowanej siatce przedstawicieli handlowych i managerów. Rozsiani po całym świecie skutecznie realizujemy zamówienia krajowe i zagraniczne. Dbamy też o to, by produkty Rovese były łatwo dostępne, odpowiednio wyeksponowane i żebyś łatwo mógł je odnaleźć podczas zakupów.

 • Customer Service

  Rzadko która praca od nas wymaga, abyśmy byli jednocześnie dobrymi słuchaczami i mówcami. A w Dziale Obsługi Klienta tak właśnie wyglądają nasze codzienne zadania. Z jednej strony ogromnie ważne są kompetencje związane z identyfikowaniem i zbieraniem potrzeb, a z drugiej, te związane z dzieleniem się wiedzą na temat naszych produktów. Obie są podstawą do budowania relacji z Klientami Grupy Rovese.
  Mając do dyspozycji doskonały zespół współpracowników i zaawansowane narzędzia pracy doskonale radzimy sobie z wyzwaniami, których u nas nigdy nie jest mało. Codziennie odbieramy kilkadziesiąt telefonów z kraju i zagranicy, a odpisujemy na jeszcze większą liczbę maili. Dzięki takim okazjom możemy doskonalić nie tylko wyżej wymienione kompetencje, ale także znajomość języków obcych. W Dziale Eksportu jest ona wymogiem koniecznym.

 • After Sales-Service & Quality

  Profesjonalna obsługa Klienta nie kończy się na zakupie produktu. Sięga zdecydowanie dalej, zwłaszcza, że reklamacje zdarzają się nawet najlepszym. Wtedy do akcji wkracza nasz zespół.
  Jesteśmy odpowiedzialni za analizę zgłoszeń oraz ich terminowe rozpatrywanie. W naszej pracy liczy się przede wszystkim jakość i kultura obsługi, a także umiejętność współpracy z pozostałymi działami firmy.
  Właśnie w naszym zespole dbałość o wizerunek Grupy Rovese jest szczególnie istotna. Poprzez współpracę z nami, kontrahenci postrzegają całą firmę. W efekcie przekłada się to na jej finansowy wynik. Chociaż spoczywa na nas ogromna odpowiedzialność, to jest ona bardzo przyjemna, zwłaszcza wtedy, gdy Klient czy Kontrahent z zadowoleniem dziękuje nam za wykonaną pracę.

 • Marketing

  Wszystko to, co widzisz i słyszysz o produktach Rovese tworzy nasz zespół. Teksty, hasła, kolory, pomysły – to nasza codzienność. Projektujemy  i wdrażamy kampanie wizerunkowe oraz reklamowe, opracowujemy materiały i informacje prasowe, aktualizujemy stronę www, a także organizujemy imprezy targowe i spotkania biznesowe.
  Kreowanie wizerunku Grupy Rovese oraz realizacja polityki PR zapewnia stały dopływ wyzwań, akcji specjalnych, burzy mózgów i adrenaliny. Na nudę nie narzekamy. Nasza praca jest bardzo zróżnicowana:
  Project Managers - odpowiadamy za tworzenie i realizację harmonogramów wdrożeń w każdym asortymencie, dla każdej z marek. Koordynujemy działania we wszystkich obszarach związanych z wdrożeniami nowych produktów, począwszy od powoływania zespołów projektowych i nadzór nad ich pracą, kierowanie procesem NPD, aż do pojawienia się nowego produktu na rynku.

  Product Managers – odpowiadamy za analizę portfela produktów, za definiowanie potrzeb w zakresie uzupełnienia oferty i za bieżące monitorowanie działań rynku. Decydujemy o wytycznych do założeń projektowych, opakowań, etykiet. Definiujemy cele sprzedażowe, ceny oraz szacujemy wolumen sprzedaży nowego produktu. Prezentujemy nowości obejmujące kompletną informację o nowym produkcie, przeprowadzamy monitoring sprzedaży i stanów magazynowych.

  Marketing Specialists - opracowujemy kampanie marketingowe oraz nadzorujemy ich realizację, w tym druk reklam, nagrywanie spotów radiowych i telewizyjnych, akcje field marketingowe oraz aktywności w Internecie.

  Graphics - tworzymy projekty materiałów reklamowych, zarówno tych widocznych w ogólnopolskich mediach, jak i tych, które możecie znaleźć bezpośrednio w sklepach. Nasze materiały są wszędzie tam, gdzie trafiają nasze produkty.

  Trade marketing Division - zajmujemy się takim sposobem prezentacji produktów Rovese, aby to właśnie one zostały wybrane przez klientów. Eksponujemy je za pomocą specjalnie zaprojektowanych salonów łazienkowych, które jednocześnie pokazują możliwości aranżacyjne naszych wyrobów. Nasze ekspozycje nadzorujemy w Polsce, jak i za granicą.

 • Logistics

  Każdego dnia w Polskę i za granicę ruszają w trasę tysiące produktów. Do nas należy takie zaplanowanie im „podróży”, by wszystkie o czasie trafiły we właściwe miejsce. To na pewno nie jest łatwa praca, ale za to ciekawa i przynosząca wiele satysfakcji.
  U nas masz możliwość sprawdzenia się jako doskonały organizator, który zarządzając łańcuchem dostaw kontaktuje się jednocześnie z odbiorcami w kraju i za granicą. To olbrzymie pole do rozwoju, ale i świetnej współpracy. Na to stawiamy w naszym zespole. Tu na pewno nie będziesz się nudził.

 • Procurement

  Stanowimy znaczące wsparcie w zapewnieniu produktów do sprzedaży. Naszym zadaniem jest umożliwienie wykorzystania wszelkich zasobów globalnych rynku i stanie na straży optymalnych rozwiązań. Dzięki temu mamy pewność, że do naszych Klientów trafiają produkty efektowne, funkcjonalne i w atrakcyjnych cenach.
  Jesteśmy jak negocjator i organizator w jednym. Do naszych zadań należy głównie udział w wyszukiwaniu na całym świecie, komplementarnych lub nowych produktów mogących wzbogacić ofertę firmy. Negocjujemy warunki dostaw i usług, a także ich zakup. Śledzimy i przewidujemy trendy rynkowe. Nasze zadania wymagają kompetencji z zakresu negocjacji, prawa, analiz, komunikacji, a nawet i psychologii.

 • Production Planning

  Planowanie produkcji jest jak współczesna gra RPG. Codziennie analizujemy sytuację mając na uwadze cele, jakie mamy do zrealizowania. Opracowujemy także szczegółowy plan działania z uwzględnieniem dostępnych zasobów. Najważniejsze dla nas to spełnić wymagania Klienta, czyli zrealizować dostawę w określonym czasie i miejscu.
  Jeśli jesteś dobrym strategiem i umiesz planować, to miejsce w naszym zespole będzie dla Ciebie idealne. Dodaj do tego jeszcze odrobinę poczucia humoru i wypatruj rekrutacji do naszego pionu!

 • Accounting

  Aby pracować w naszym pionie trzeba naprawdę lubić Excela, analizę danych i skomplikowane wyliczenia. Na nich to opieramy swoją pracę tworząc zestawienia potrzebne w funkcjonowaniu pozostałych działów. Zatem tylko ktoś, kto rozumie cyfry dobrze odnajdzie się w naszej pracy.
  Jej efekty widać nie tylko wewnątrz firmy, ale również w relacjach z partnerami zewnętrznymi. Jesteśmy odpowiedzialni przede wszystkim za naliczanie wynagrodzeń, przygotowywanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych. Współpracujemy z takimi instytucjami, jak:  Giełda Papierów Wartościowych, Urząd Skarbowy, ZUS. Dzięki temu nieustannie doskonalimy się w obszarach rachunkowości i podatków. 

 • Controlling

  Jesteśmy odpowiedzialni za controlling i zarządzanie płynnością finansową. Do naszych obowiązków należy m.in. budżetowanie kosztów, raportowanie wyników, nadzór nad cenami transferowymi, przygotowanie planów sprzedaży, produkcji, marż oraz inwestycji pod kątem finansowym. Współpracujemy także z bankami i instytucjami leasingowymi oraz codziennie aktualizujemy swoją wiedzę z ekonomii i gospodarki. Z tego względu jedynie prawdziwy ekonomista lub finansista będzie się u nas czuł jak „ryba w wodzie”.

 • Receivables Control And Insurance

  Odpowiadamy za monitorowanie płatności Klientów i kontakt z nimi w celu ustalenia nowych warunków spłaty. Wykonujemy pracę, której z pozoru nikt nie chce robić, ale na której efekty wszyscy czekają. Stanowimy ogromne wsparcie dla Działu Handlowego i, dzięki naszej dyplomacji oraz determinacji, skutecznie obniżamy liczbę niesolidnych płatników.
  W swojej pracy staramy się tak osiągać cele, żeby jednocześnie wychodzić naprzeciw możliwościom naszych klientów. Dlatego jesteśmy otwarci na ustalanie nowych warunków spłaty zadłużenia i negocjowanie terminów płatności. Wierzymy bowiem, że każdy problem da się rozwiązać z korzyścią dla obu stron.

 • Legal

  My z kolei zapewniamy firmie pewność, że nasze działania są zgodne ze wszystkimi przepisami i regulacjami funkcjonującymi wszędzie tam, gdzie Grupa Rovese prowadzi swą działalność.
  Główne obszary naszych działań obejmują opracowywania projektów umów, świadczenie pomocy prawnej, a w szczególności udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii oraz reprezentowanie firmy w postępowaniach sądowych, arbitrażowych, administracyjnym oraz przed innymi organami i urzędami. Dziedziny prawa, którymi najczęściej się zajmujemy to: prawo gospodarcze, handlowe, cywilne, prawo konkurencji, prawo reklamy, prawo pracy, finansowe oraz podatkowe.

 • IT

  Nasza praca odbiega od stereotypów, które związane są z pracą w IT. Oczywiście jesteśmy odpowiedzialni za szereg „typowych” zadań: instalowanie nowych urządzeń i oprogramowania, pomoc użytkownikom, a także utrzymywanie wszystkich systemów informatycznych i aplikacji.
  Jednak uczestniczymy też w wielu projektach, gdzie wymagana jest także wiedza biznesowa. Tym samym wspieramy pracę działów operacyjnych i sprzedażowych, a także mamy olbrzymi wpływ na tworzenie nowych serwisów i usług.
  Prowadzimy wiele skomplikowanych projektów naraz, a to wymaga od nas szerokiej wiedzy z zarządzania czasem, ryzykiem, budżetem, a nawet z zarządzania ludźmi. Co prawda komunikujemy się w sobie tylko znanym dialekcie informatycznym, ale zapewniamy, że jesteśmy przyjaźnie nastawieni i otwarci na inne działy.

 • HR

  Jesteśmy najczęściej odwiedzanym działem w firmie. To z nami spotykasz się na rozmowie kwalifikacyjnej i przechodzisz szkolenie adaptacyjne. U nas też zgłaszasz swój udział w różnorodnych warsztatach i ustalasz wszystkie sprawy organizacyjne związane z Twoim czasem pracy, urlopem czy pakietem socjalnym.
  Bardzo lubimy to, czym się zajmujemy. Przede wszystkim dlatego, że mamy na co dzień kontakt z wieloma ludźmi, również spoza firmy: organizując program praktyk czy przeprowadzając kilkadziesiąt rozmów rekrutacyjnych miesięcznie. Zarządzamy też wizerunkiem Grupy Rovese jako pracodawcy.
  Dbamy o to, by pracowało nam się jak najlepiej, byśmy wszyscy byli dobrze poinformowani (gazetki, biuletyn, Intranet) oraz mieli jasno wytyczone ścieżki rozwoju. To jest coś, co sprawia, że nasza praca jest niepodobna do żadnej innej!

 • Administration

  Nasz zespół odpowiada za wszystkie administracyjne potrzeby firmy. Zapewniamy obsługę recepcyjną, prawidłowy obieg korespondencji, zaopatrujemy pracowników w materiały biurowe, eksploatacyjne i prasę. Utrzymujemy także w odpowiednim stanie obiekty biurowe firmy oraz zarządzamy flotą samochodową.
  Współpracujemy z takimi dostawcami usług jak firmy kurierskie, ochraniające, serwisy sprzątające, firmy organizujące podróże służbowe, serwisujące sprzęt, cateringowe, archiwizujące, telefoniczne itp. Prawdopodobnie jesteśmy pierwszym zespołem, który poznajesz w Rovese. Już bowiem przychodząc na rozmowę kwalifikacyjną, najpierw zgłaszasz się na recepcję, właśnie do nas.