Cersanit

You can do it!

Ten element wymaga najnowszej wersji dodatku Flash Player

Kliknij, aby go zainstalować

Struktura Rovese Opoczno I - poznaj naszą pracę

Opoczno I - od niedawna w Grupie Cersanit, ale od ponad 120 lat na polskim rynku. Rocznie produkuje 27 mln m kw. płytek i posiada ponad 25 % udziałów w rynku. W jego portfolio znajdują się: płytki ścienne i podłogowe, gresy szkliwione i nieszkliwione, gresy polerowane i satynowe oraz dekoracje ceramiczne. Markę Opoczno budują pracownicy trzech nowoczesnych zakładów produkcyjnych: Mazowsze, Pomorze i Śląsk. 
 • Production and Technical Division

  W naszych rękach niełatwe zadanie - uzyskanie gotowej płytki ceramicznej w procesie produkcji. Aby to osiągnąć, musimy odpowiednio zaplanować, na bieżąco skontrolować, a także zoptymalizować cały proces.

 • New Product Division

  To niesamowite uczucie, gdy widzisz w sklepie „swoje” płytki. Często nam ono towarzyszy, bo to, jak wyglądają, to w dużej mierze nasza praca.
  W wielkim skrócie polega ona na projektowaniu wzorów płytek ceramicznych, nadzorowaniu prac laboratoryjnych, a także na koordynowaniu przebiegu prób półtechnicznych. Od pomysłu w głowie do uruchomienia pierwszej partii produkcyjnej – czasem nie starcza nam dnia, by tego dokonać, ale od czego jest przecież kalendarz?

 • HR Division

  Jesteśmy najczęściej odwiedzanym działem w firmie. To z nami spotykasz się na rozmowie kwalifikacyjnej i przechodzisz szkolenie adaptacyjne. U nas też zgłaszasz swój udział w różnorodnych warsztatach i ustalasz wszystkie sprawy organizacyjne związane z Twoim czasem pracy, urlopem czy pakietem socjalnym.
  Bardzo lubimy to, czym się zajmujemy. Przede wszystkim dlatego, że mamy na co dzień kontakt z wieloma ludźmi, też spoza firmy: organizując program praktyk czy przeprowadzając kilkadziesiąt rozmów rekrutacyjnych miesięcznie. Zarządzamy też wizerunkiem Grupy Cersanit jako pracodawcy.
  Dbamy o to, by pracowało nam się jak najlepiej, byśmy wszyscy byli dobrze poinformowani (gazetki, biuletyn, Intranet) oraz mieli jasno wytyczone ścieżki rozwoju. To jest coś, co sprawia, że nasza praca jest niepodobna do żadnej innej!

 • Accounts Division

  Zaczynamy i kończymy dzień w Excelu. Ale to nie znaczy, że nasza praca ogranicza się tylko do liczb. Odpowiadamy za obsługę finansowo – księgową firmy, co w dużej mierze, wbrew pozorom, polega właśnie na komunikowaniu się z innymi. Do naszych zadań należą m.in.: zarządzanie finansami firmy, planowanie, kontrola i sprawozdawczość, a także współpraca z bankami i instytucjami finansowymi.

 • Legal Division

  Odpowiadamy za obsługę firmy w obszarach: prawo spółek, prawo reklamy, promocji i sponsoringu, prawo pracy, prawo własności przemysłowej, prawo finansowe i podatkowe. Trochę tego jest, sami przyznacie. Jednak, jak się lubi to, co się robi, to ogrom wiedzy i pracy niestraszny.

 • IT Division

  Nasza praca odbiega od stereotypów, które związane są z pracą w IT. Oczywiście jesteśmy odpowiedzialni za szereg „typowych” zadań: instalowanie nowych urządzeń i oprogramowania, pomoc użytkownikom, a także utrzymywanie wszystkich systemów informatycznych i aplikacji.
  Jednak uczestniczymy też w wielu projektach, gdzie wymagana jest także wiedza biznesowa. Tym samym wspieramy pracę działów operacyjnych i sprzedażowych, a także mamy olbrzymi wpływ na tworzenie nowych serwisów i usług.
  Prowadzimy wiele skomplikowanych projektów naraz, a to wymaga od nas szerokiej wiedzy z zarządzania czasem, ryzykiem, budżetem, a nawet z zarządzania ludźmi. Co prawda komunikujemy się w sobie tylko znanym dialekcie informatycznym, ale zapewniamy, że jesteśmy przyjaźnie nastawieni i otwarci na inne działy.

 • Supply Department and Warehouses of Finished Goods

  Zarządzamy całym łańcuchem dostaw. Aby wszystko przebiegało sprawnie, najpierw dokładnie planujemy naszą pracę oraz zabezpieczamy potrzeby materiałowe i przewozowe. Na bieżąco też usprawniamy procesy logistyczne, bo od naszej pracy zależy czy produkty trafią w odpowiednie miejsce w odpowiednim czasie. 

 • Quality Control Division

  „Jakość” to nasze drugie imię. Nasza praca opiera się na niej w 100%. Dbamy o zapewnienie najwyższej jakości wyrobów oraz o ich zgodność z obowiązującymi standardami i normami. Nadzorujemy tym samym proces związany z utrzymaniem niezbędnych certyfikatów Zintegrowanego Systemu Zarządzania. W swojej pracy „nie odpuszczamy” i nie zadowalamy się bylejakością. Kontrolujemy nasze wyroby po to, by w doskonałym stanie trafiały do Klientów.