Cersanit

You can do it!

Ten element wymaga najnowszej wersji dodatku Flash Player

Kliknij, aby go zainstalować

Struktura Rovese Zagranica - poznaj naszą pracę

Produkty Grupy Rovese znajdziesz nie tylko na rynku polskim, ale także za granicą. Głównym kierunkiem naszej zagranicznej sprzedaży są rynki Europy Wschodniej (Rosja, Ukraina) oraz kraje Unii Europejskiej (m. in. Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Irlandia, Szwecja, Dania).
W całej Grupie Rovese jest nas już 7000 tysięcy pracowników, a liczba ta wciąż rośnie!
 • Rosja

  Cersanit Rus - został utworzony w 2007 r. jest spółką handlową. Odpowiada za politykę handlową oraz dystrybucję wyrobów produkowanych w fabrykach należących do holdingu Cersanit na rynku rosyjskim.

  Frianovo Ceramic Factory - z siedzibą we Frianowie jest jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Rosji. Produkuje ścienne i podłogowe płytki ceramiczne, a także elementy dekoracyjne ze szkła, co stanowi rzecz unikalną w rosyjskiej branży ceramicznej.

 • Ukraina

  Cersanit Ukraina Trade - jest spółką handlową zajmującą się sprzedażą produktów Cersanit na rynku ukraińskim, a także rosyjskim, mołdawskim, białoruskim, kazachskim i azerbejdżańskim.

  Cersanit Invest - z siedzibą w Czyżywce (Nowograd Wołyński) produkuje ceramikę sanitarną i płytki ceramiczne. Zakład powstały w 2006 roku jest jednym z największych i najnowocześniejszych projektów inwestycyjnych w swoim regionie.  

 • Rumunia

  Cersanit Romania Trade - jest spółką handlową utworzoną na potrzeby realizacji sprzedaży produktów Grupy na terenie Rumunii.

  Cersanit Romania, dawniej Romanceram - to główny producent płytek ceramicznych i kafli do pieców w swoim kraju. Do naszej Grupy wszedł w 2006 roku.

 • Niemcy

  Meissen Keramik - zlokalizowany w mieście Meißen produkuje płytki ścienne. Jest też wyłącznym dystrybutorem płytek ceramicznych, ceramiki sanitarnej i produktów okołołazienkowych na terytorium Niemiec, Holandii, Belgii, Luksemburga, Austrii i Szwajcarii.