Cersanit

You can do it!

Ten element wymaga najnowszej wersji dodatku Flash Player

Kliknij, aby go zainstalować

Pracownicy o firmie - zobacz co mówią

Artur

Artur

Production Master
Production Division and Technical Division, Cersanit II (Starachowice)

Staż pracy:4 lata

Jak wygląda Twój dzień pracy?
Pracę rozpoczynam od sprawdzenia wykonania produkcji za dzień poprzedni. Następnie wspólnie ze współpracownikami ustalamy priorytety i kolejność produkowanych półwyrobów. Wszystko po to, by zapewnić ciągłość produkcji. Wszelkie ustalenia przekazuję brygadzistom. W trakcie pracy koordynuję ich działania i na bieżąco śledzę postępy w produkcji. Moim zadaniem jest dbanie o dobrą jakość i terminowość wykonania półwyrobów.
 
Co jest najciekawsze w Twojej pracy?
Przede wszystkim brak monotonii - cały czas się coś dzieje. Bardzo ciekawe jest to, że moja praca nie ogranicza się tylko do współpracy z działami wewnątrz firmy, często muszę współpracować z przedstawicielami i technikami firm, które dostarczają nam materiały niezbędne do produkcji mebli. Wspólnie staramy się dobrać najlepszy dla nas towar.
 
Czego nauczyłeś się w pracy w ciągu ostatniego roku?
Przez ostatni rok, dzięki cyklom szkoleń, poznałem nowe technik zarządzania produkcją. Część z nich już za nami, a obecnie pracujemy nad wdrożeniem systemu „5S”.
Dzięki szkoleniom z komunikacji i z rozwiązywania konfliktów, nauczyłem się lepiej radzić sobie z codziennymi problemami występującymi w zarządzaniu ludźmi.
 
Czy mógłbyś coś doradzić nowym pracownikom?
Nowemu pracownikowi  doradziłbym, aby od samego początku wkładał jak najwięcej siły do poznawania całego procesu produkcji, zadawał jak najwięcej pytań, proponował własne rozwiązania. Wszystko to pozwoli na szybki rozwój zawodowy.
 
Na koniec dokończ zdanie: W Cersanit…
W Cersanit… inwestuje się w pracownika, stawia na jego rozwój, pozwala się rozwijać.