Cersanit

You can do it!

Ten element wymaga najnowszej wersji dodatku Flash Player

Kliknij, aby go zainstalować

Pracownicy o firmie - zobacz co mówią

Izabela

Izabela

Maintenance Management Specialist
Production and Technical Division, Opoczno I

Staż pracy:17 lat

Jak wygląda Twój dzień pracy?
Mam ustalony swój codzienny harmonogram pracy, którego się trzymam. Nie lubię odkładać spraw na później, staram się załatwiać wszystko na bieżąco.
Moje codzienne obowiązki to: kontrola czasu pracy pracowników (TETA), tworzenie i obsługa zleceń roboczych wydziału URZ (IFS), prowadzenie wszelkich spraw dotyczących pracowników URZ oraz inne prace zlecone przez kierownika.

Co jest najciekawsze w Twojej pracy?
Tutaj stale coś się dzieje. Moje zadania dotyczą dużego i aktywnego wydziału. Poza tym mam ciągły kontakt z ludźmi, który sobie bardzo cenię, zarówno w ramach zespołu, jak i poza nim.
 
Czego nauczyłaś się w pracy w ciągu ostatniego roku?
Ciekawym doświadczeniem było zamknięcie systemu SAP, a także wdrożenie nowego systemu IFS na wydziale URZ. Ostatnio rozwinęłam też swoje umiejętności posługiwania się programem EXCEL, niezbędnego w mojej pracy.

Czy mogłabyś coś doradzić nowym pracownikom?
Starajcie się pozytywnie nastawić do nowego miejsca pracy, gdyż to, jaka jest w niej atmosfera zależy przede wszystkim od nas samych.

Na koniec dokończ zdanie: W Opocznie…
W Opocznie się realizuję. Cieszę się, że tu pracuję. Dlatego, jeśli chodzi o rozwój zawodowy, ostatnie lata muszę uznać za bardzo udane.