Cersanit

You can do it!

Ten element wymaga najnowszej wersji dodatku Flash Player

Kliknij, aby go zainstalować

Pracownicy o firmie - zobacz co mówią

Tomasz

Tomasz

Technical Department Master
Production and Technical Division, Cersanit III (Wałbrzych)

Staż pracy:9 lat

Jak wygląda Twój dzień pracy?
Dzień pracy rozpoczynam od przejęcia zmiany. Wtedy dowiaduję się co działo się na wcześniejszej zmianie, jakie wystąpiły awarie i problemy techniczne oraz czy są jakieś kontynuacje. Kontroluję raporty produkcji oraz sprawdzam, czy powierzono mi jakieś zadania. W ciągu zmiany  kontroluję przebieg prac na wszystkich zakładach. Deleguję pracownikom zadania dotyczące prac modernizacyjnych, remontowych i porządkowych. Pomagam im w rozwiązywaniu problemów technicznych. Na koniec dnia pracy dokonuję podsumowania, przekazuję zmianę oraz odnotowuję wszystkie awarie w bazie.  

Co jest najciekawsze w Twojej pracy?
Tu każdy dzień jest inny. Nigdy nie wiem z jakim problemem technicznym przyjdzie mi się zmierzyć. Dlatego każdego dnia czegoś nowego się uczę i się rozwijam. 
 
Czego nauczyłeś się w pracy w ciągu ostatniego roku?
W ciągu ostatniego roku moje stanowisko pracy zmieniło się dwukrotnie. Najpierw z elektryka na brygadzistę, a następnie na Mistrza Utrzymania  Ruchu. Przybyło mi obowiązków oraz wzrósł zakres odpowiedzialności.  Cały czas uczę się dobrego zarządzania ludźmi, dobrej współpracy i komunikacji z brygadą.

Czy mógłbyś coś doradzić nowym pracownikom?
Żeby nie przerażali się niepowodzeniami oraz  żeby uważnie przyglądali się pracy doświadczonych kolegów. I jeszcze żeby nie bali się pytać, jak czegoś nie wiedzą.

Na koniec dokończ zdanie: W Cersanit…
W Cersanit III S.A.  można spotkać naprawdę fajnych i ciekawych ludzi.