Cersanit

You can do it!

Ten element wymaga najnowszej wersji dodatku Flash Player

Kliknij, aby go zainstalować

Pracownicy o firmie - zobacz co mówią

Marta

Marta

Designer
Implementation Division, Cersanit III (Wałbrzych)

Staż pracy:7 lat

Jak wygląda Twój dzień pracy?
Jeśli ktoś myśli, że projektant to ktoś z wielką głową pełną pomysłów, może być zaskoczony. Oprócz twórczej natury, trzeba mieć jeszcze mocne nogi do chodzenia po halach produkcyjnych (a tu w Wałbrzychu mamy aż 3 zakłady) i mocne ręce do noszenia testów. Praca projektanta nie jest bowiem pracą w zamkniętym studio, odciętą od procesów wdrażania. Projektowanie to sztuka, której zadaniem jest nie tylko uciecha dla oka. Kontrolowanie, analizowanie i ulepszanie, sprawdzanie nowych produktów w warunkach produkcyjnych - a wszystko to dzieje się po to, by nasi klienci byli zadowoleni z oferty naszej firmy.

Co jest najciekawsze w Twojej pracy?
Najciekawsze w mojej pracy są poszukiwania różnych rozwiązań. Dotyczy to zarówno kwestii projektowania, jak i przygotowania wzoru do produkcji.
 
Czego nauczyłaś się w pracy w ciągu ostatniego roku?
Ostatni rok nauczył mnie sztuki kondensacji czasu. Jak się okazało - można tego dokonać.

Czy mogłabyś coś doradzić nowym pracownikom?
Ceramika jest materiałem, który wymaga sporo cierpliwości. Praca z ceramiką jest łatwiejsza, gdy się jest otwartym na problemy i na innych ludzi. Każdy nowy pracownik może liczyć na pomocną dłoń swoich doświadczonych kolegów, gdyż prawidłowe funkcjonowanie firmy leży w naszym wspólnym interesie.

Na koniec dokończ zdanie: W Cersanit…
W Cersanit można się sporo nauczyć.