Cersanit

You can do it!

Ten element wymaga najnowszej wersji dodatku Flash Player

Kliknij, aby go zainstalować

Pracownicy o firmie - zobacz co mówią

Mariusz

Mariusz

Technical Warehouse Master
Purchasing Department, Cersanit IV (Krasnystaw)

Staż pracy:12 lat

Jak wygląda Twój dzień pracy?
Mój dzień pracy zbudowany jest wokół pewnego schematu. Zaczyna się od rozmowy z moim przełożonym, jeszcze przed oficjalną porą startu o 7.30. Jest to czas na ustalenie priorytetów oraz na określenie ogólnej strategii dnia. Trafiając na własne stanowisko pracy, jestem zasypywany informacjami, które decydują o kolejnych krokach w danym dniu. Dalej to już tylko koordynowanie pracy wewnątrz działu oraz współpraca z działami wewnątrz firmy, a także z dostawcami towarów i materiałów. Nie można oczywiście pominąć obsługi systemowej (IFS, TETA) większości tych zadań, które zajmują dużo czasu. Pracę kończę zwykle o 15.30, choć nadal dostępny jestem pod telefonem.

Co jest najciekawsze w Twojej pracy?
Najciekawszą rzeczą w mojej pracy jest pojawianie się nieoczekiwanych sytuacji, które wymagają decyzji często niestandardowych i błyskawicznych. Nie znaczy to wcale, że czynności wykonywane systematycznie nie dają satysfakcji. Ich efekt końcowy powoduje zadowolenie i motywację do dalszej pracy.
 
Czego nauczyłeś się w pracy w ciągu ostatniego roku?
Ostatni rok to prace nad przygotowaniem do wdrożenia nowej wersji systemu IFS. Mimo iż mam styczność z programem kilka ładnych lat, to ten rok pozwolił na odkrycie go na nowo i to nie tylko w „moim zakresie pracy”. Mam wielką satysfakcję, gdy mogę innym pomóc w ich obszarze.

Czy mógłbyś coś doradzić nowym pracownikom?
Pamiętajcie, że uczenie się od kogoś jest szybsze, a uczenie się na własnych błędach to najdroższa forma nauki.

Na koniec dokończ zdanie: W Cersanit…
W Cersanicie…  Trudno jest dokończyć takie zdanie. O czym napisać? Praca rzutuje na resztę życia. Cersanit daje mi możliwość rozwoju przez szkolenia, które organizuje, środki by godnie żyć, móc kształcić dzieci, wyjechać na urlop. Dobra atmosfera w pracy przekłada się na atmosferę w domu. Jestem z tej pracy zadowolony, krótko mówiąc - realizuję się w niej.